Forumu Takip Etmeyi Unutmayın

MTA Sunucusu İçin Nasıl Toplist Alınır ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TypeR

  • *
  • 498
  • +18/-0
MTA Sunucusu İçin Nasıl Toplist Alınır ?
« : 24 Ekim 2018, 10:46:09 »

Herkese merhabalar, bu konumda sizlere bir kaç ay önce başlatılmış ve oldukça popülerleşmiş bir uygulamadan bahsedeceğim. Bu uygulama Multi Theft Auto Yöneticileri tarafından bizzat yapılmakta, yürütülmekte ve kontrol edilmektedir. Bu uygulama sunucunuzun IP'sinin arama kısmında en üst sıralarda yer almasını sağlıyor. Şöyle ki siz bu uygulamayı satın alırsanız eğer bir oyuncu aramaya "Türk" yazdığında ilk sırada sizin IP'nizi görüyor ve bu size mümkün mertebe avantaj sağlıyor. Önceden sunucuların uzun zamanlı uğraşlarının sonucunda yakaladığı IP Sıralaması artık bu uygulama ile satın alınabiliyor.

Nasıl Satın Alırım ?

Multi Theft Auto'nun resmi forumunda ccw adlı admine mesaj atarak talebinizi bildirebilirsiniz, nadir olsa da mesajı görmeme ihtimaline karşı bir forum konusu oluşturarak görmesini sağlayabilirsiniz. Şuraya dikkat etmelisiniz ki bir tek siz satın almadığınız için bazen sıra olabiliyor, o yüzden mesajı attıktan sonra sabırla beklemelisiniz.

Kontrolleri Nereden Yaparım ?

Satın aldıktan sonra vereceğim adrese sunucu IP'nizi girdiğinizde IP'nizin kaç gün daha Toplist'inin kaldığını öğrenebileceksiniz. // https://www.multitheftauto.com/toplist

Ne Kadara Satın Alabilirim ?

Fiyat 12€ // Günümüz fiyatıyla ortalama 68,76 (5.73'lük kur üzerinden hesaplanmıştır.)

Ödeme Yolu Nedir ?

Ödeme yolu Paypal'dır, paypal ülkemizde kullanıma sunulmadığı için muhtemelen satın alamayacaksınız gibi görünmektedir ama ülkemizde kullanılamamasına rağmen kullanan bir çok kişi var, internette küçük bir araştırma ile nasıl kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Çevrimdışı TypeR

  • *
  • 498
  • +18/-0
Ynt: MTA Sunucusu İçin Nasıl Toplist Alınır ?
« Yanıtla #1 : 24 Ekim 2018, 11:58:24 »
GÜNCELLEME

Konuyla alakalı video yayımlanmıştır.


 

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal